Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

04 października 2019

Remont rowów melioracyjnych. Koszt prac 240 tys. zł

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W dniu 03.10.2019r. Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza podpisał umowę dotyczącą realizacji# zadania pn. „Przebudowa, odbudowa mienia Gminy Mrocza uszkodzonego w wyniku nawałnicy z 11/12 sierpnia 2017 roku” w zakresie Remont rowów melioracyjnych będących własnością Gminy Mrocza , nr R-R12, R-R25, R-R26, R-R26a wraz z przepustem w drodze gminnej nr 090170C, km 0+535.

Wykonawcą przedsięwzięcia jest Gminna Spółka Wodna w Mroczy . Wartość zadania to 241 572,00 zł. brutto. W ramach inwestycji zostaną wykoszone pobocza rowów, usunięte zostaną zakrzaczenia, które utrudniają odpływ wody, oraz przeprowadzone zostanie odmulenie i pogłębienie dna. Ponadto w ciągu ul. Łąkowej zostanie wyremontowany przepust oraz zamontowane zostaną bariery ochronne. Termin realizacji zadania przewidziany jest do 02.12.2019r.

Materiał: Ewelina Musiał / UMiG Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykuły

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)