Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

24 lutego 2020

Relacja filmowa z piątej edycji "Nakło tańczy na lodzie". Zobacz (film)

fot. MAG

fot. MAG

W miniony czwartek (tj. 20.02.2020 r.) odbyła się piąta edycja wydarzenia "Nakło tańczy na lodzie". Na tafli nakielskiego# lodowiska pojawiło się wielu sympatyków jazdy na łyżwach.

Wszyscy łyżwiarze świetnie się bawili przy muzyce, którą serwowała .mpTRÓJCA oraz efektach świetlnych, o które zadbała ekipa Wszystko Jasne.

Poniżej prezentujemy film z wydarzenia, a relację zdjęciową można zobaczyć tutaj.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    płatnik, w dniu 24-02-2020 20:09:42 napisał:

    Dlaczego lodowisko czyści się tylko dla rezerwacji czyżby pieniądze indywidualnych klientów były inne. Gdzie kierownictwo kiedy ostatni raz byli może nawet nie wiedza ,ze lodowisko istnieje

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wagi sklepowe
699PLN 500PLN
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Pieczątki Colop
Meble kuchenne
Terminale płatnicze
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Bon upominkowy
Remonty mieszkań
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)