Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

28 września 2019

Rejs Łokietkiem przedszkolaków z Wesołej Piątki. Była to wspaniała podróż

fot. Przedszkole Wesoła Piątka

fot. Przedszkole Wesoła Piątka

27 września pięciolatki z Wesołej Piątki odbyły rejs statkiem. Dzięki Pani Dominice #Grzybowskiej niektóre dzieci pierwszy raz w życiu stanęły na pokładzie prawdziwego statku.

Podróż była wspaniała! Mogliśmy podziwiać Nakło z perspektywy rzeki oraz obserwować przyrodę Doliny Noteci. Poza tym, w ramach obchodów Dnia Głośnego Czytania, dzieci w otoczeniu pięknej, nadrzecznej przyrody, wysłuchały opowieści  o przygodach Piotrusia Pana. Podróż statkiem była pięknym przeżyciem i na pewno pozostanie długo w pamięci przedszkolaków. Dziękujemy Pani Dominiko!

materiał: Przedszkole Wesoła Piątka

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Naczepa platforma
Sprawdzanie geometrii kół
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Nadanie modnej linii
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)