Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

16 września 2019

Rajd rowerowy przez Rezerwat przyrody Borek. Uczestnicy dopisali

fot. Eliza Kruszyńska

fot. Eliza Kruszyńska

15.09.2019 r. Towarzystwo Przyjaciół Nakła w ramach programu Human Smart City # zorganizowało 38 km rajd rowerowy przez Rezerwat przyrody Borek.

Tego słonecznego dnia, uczestnicy spotkali się na Przystań Powiat Nakielski. Po słowach wstępu, burmistrz Miasta i Gminy Sławomir Napierała przedstawił uczestnikom program Human Smart City, który to m.in. dąży do wdrożenia projektu pn. „Rower Gminny”. Rajd poprowadził Maciej Boinski.

W Rezerwacie przyrody Borek uczestnicy mieli przyjemność posłuchać ciekawostek o otaczającej nas przyrodzie, które przedstawił leśniczy Radosław Mazgaj. Na zakończeniu wszyscy spotkaliśmy się przy ognisku na nakielskich Łazienkach, gdzie organizator przygotował ognisko z kiełbaskami i słodkim poczęstunkiem.

Dziękujemy za uczestnictwo KTR TORPEDO z Solca Kujawskiego oraz KTR KUJAWIAK z Inowrocławia oraz wszystkich którzy włożyli swój wkład w organizację rajdu! Nie sposób Was wszystkich wymienić.

Do zobaczenia na kolejnej imprezie organizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Nakła!

materiał: Eliza Kruszyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 25 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)