Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:
18 czerwca 2018

Radośnie i wesoło u państwa Julity i Adama. Dzieci wróciły zachwycone

Foto: M Jankowska

Foto: M Jankowska

„Radość drugiej osoby jest najpiękniejszym podziękowaniem”. 5-latki wraz ze swoimi Paniami z # Przedszkola Donald serdecznie dziękują Państwu Julicie i Adamowi Rzepczyk za zaproszenie i miłą gościnę w rodzinnym domu.

Dzięki tej wizycie dzieci mogły aktywnie i zdrowo spędzić czas. Przejażdżka bryczką a przede wszystkim jazda na kucu dostarczyła dzieciom pozytywnych emocji. Dziękujemy także Antkowi i Marysi, którzy udostępnili nam swój plac zabaw i trampolinę. Jesteście wspaniałymi kompanami do wspólnych zabaw! W naszej pamięci pozostanie także smak kiełbasek pieczonych w ognisku a przede wszystkim przepyszny kompot, który specjalnie dla nas ugotowała mama Antka.  Pobyt u Państwa pozostanie długo w naszej pamięci! DZIĘKUJEMY!

Materiał: Małgorzata Jankowska

Autor  nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Emoji. Wyobrażasz sobie bez nich komunikację?

W kalendarzu znajdziemy wiele dziwnych świąt, o których na co dzień nawet nie #pomyślimy. Tymczasem dzisiaj swoje święto obchodzą emoji - co to takiego?

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)