Dziś mamy 15 czerwca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

10 stycznia 2019

Przerwy w dostawie wody. Prace remontowe sieci wodociągowej

fot. arch

fot. arch

Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o w Nakle nad Notecią informuje, że# w dniu 11.01.2019 r. (piątek) w godzinach 08:00 - 15:00 prowadzone będą prace remontowe na sieci wodociągowej w ul. Mroteckiej.

W związku z tym wystąpić mogą przerwy w dostawie wody zimnej w budynkach przy ul. Mroteckiej od skrzyżowania z ulicą 1 Maja do budynku nr 34 oraz przy ul. Słowackiego.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Oceń artykuł: 5 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)