Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

18 kwietnia 2019

Przekazano plac Wykonawcy. Ruszyła budowa targowiska miejskiego

fot. Gmina Mrocza

fot. Gmina Mrocza

Trwają prace polegające na budowie targowiska miejskiego# w Mroczy. Zadanie wykonuje firma - Januszewski Mirosław, Witunia, ul. Łąkowa 2K, 89-410 Więcbork. Przekazanie placu budowy Wykonawcy zadania odbyło się w dniu 05.02.2019 r. przy udziale inspektora nadzoru inwestorskiego.

Do chwili obecnej usunięto warstwę humusu, wytyczono geodezyjnie miejsca usytuowania stóp fundamentowych, wykonano szalunki i zbrojenie. Po odbiorze technicznym prawidłowości wykonania zbrojenia fundamenty zostaną zalane betonem. Po wykonaniu fundamentów pod wiaty Wykonawca przystąpi do dalszych prac, których rezultatem będzie obiekt targowiska miejskiego składający się z trzech wiat, utwardzonej drogi dojazdowej oraz toalety publicznej.

Za wykonanie przedmiotu zamówienia wykonawca otrzyma zapłatę w wysokości 660 554,02 zł.

Przedmiotowa inwestycja uzyskała dofinansowanie w wysokości 526 422,00 zł w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszenie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury”, objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zgodnie z podpisaną umową termin zakończenia robót budowlanych nastąpi nie później niż 30 czerwca 2019r.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)