Dziś mamy 28 lutego 2020, piątek, imieniny obchodzą:

21 stycznia 2020

Przedszkolny turniej warcabowy. Laureatów wyłonił Piotr Szybowicz

fot. Przedszkole nr 2 Szubin

fot. Przedszkole nr 2 Szubin

15 stycznia w Przedszkolu Nr 2 w Szubinie odbył się po raz drugi Turniej Warcabowy.

Do gry w warcaby przystąpiło jedenaścioro przedszkolaków: Klara Olejniczak, Natalia Szczepaniak, Igor Bucoń, Alan Wróblewski, Krzysztof Przybylski, Wiktor Wiśniewski, Paweł Wietechy, Cezary Hejnicki, Jakub Uciński, Antoni Krajewski, Franciszek Grochala.

Po pięciu rundach Pan Piotr Szybowicz, który oceniał grę dzieci wyłonił następujących laureatów:

I miejsce Paweł Wietchy

II miejsce Jakub Uciński

III miejsce Antoni Krajewski

Wszyscy uczestnicy turnieju zostali obdarowani dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

Materiał: Monika Tews- Ciężka, Wioletta Wojtalewicz

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szafy przesuwne
Wypożyczalnia samochodów
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
MEBLE PIOTR PASIEKA
Masaż gorącymi kamieniami
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Budowa magazynów
0

Higiena w kuchni to coś więcej niż czyste ręce. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

O higienie przygotowania i spożywania posiłków uczymy się już od najmłodszych lat. #Czyste ręce, dokładnie umyte warzywa i owoce, sprawdzanie daty przydatności do spożycia – to podstawowe zasady higieny w kuchni. Jednak to nie wszystko, o czym powinniśmy pamiętać. Dietetyk podpowiada, na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas przygotowania i spożywania posiłków.

(czytaj więcej)
0

Jak przechowywać owoce i warzywa? Koniecznie poznaj 5 zasad

Każdemu z nas zdarzyło się kiedyś przesadzić z ilością zakupów spożywczych, a w efekcie #wyrzucić część jedzenia do kosza. Statystyki mówią, że pozbywamy się jedzenia zwykle z powodu jego zepsucia, a trzecią co do wielkości grupą produktów najczęściej trafiających na śmietnik są – po pieczywie i wędlinach – świeże owoce Tymczasem istnieje prosty i tani sposób na przedłużenie trwałości owoców i warzyw: właściwe przechowywanie. Poznajmy 5 zasad, które pomogą nam dłużej cieszyć się ich smakiem i świeżością.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Twój nastolatek i długie godziny w sieci. Zastanawiałeś się nad przyczyną?

Coraz więcej młodych ludzi coraz więcej czasu spędza w internecie. Potwierdzi to każdy rodzic. Zastanawialiście się# kiedyś, dlaczego tak jest?

(czytaj więcej)