Dziś mamy 6 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

26 listopada 2019

Przedszkolaki z Donalda w Kinoteatrze Adria. Spektakl wywołał salwy śmiechu

fot. mgr A. Kotowska – Kowalska

fot. mgr A. Kotowska – Kowalska

25.11 br. Przedszkolaki z Przedszkola Niepublicznego Donald wybrali się do Kinoteatru #Adria w Bydgoszczy na spektakl muzyczny pt. „Brzechwa w piosenkach” -Teatru Fabryka Kultury.

Ten zabawny spektakl o warzywach, które pragną zrobić wielkie muzyczne show od pierwszych minut wywołał salwy śmiechu u dzieci oraz porwał do zabawy. Bohaterom  nic specjalnie nie wychodzi, są bowiem niezdyscyplinowane, niepunktualne i co najgorsze wszystko co zaczynają robić niszczy im zły Banan. W przygotowaniach, pomimo starań, nie pomagają im też inne zapraszane postacie znane z wierszy Jana Brzechwy– Samochwała za bardzo się przechwala, Pies jest zbyt smutny, Ryby i Raki wszystko robią na niby, a żaby „aby aby”. Show ratują Andrzej Burak i Zenon Ziemniak oraz Pan Brukselka, którzy pomogą wyjść wszystkim z tarapatów i zabłysną niczym prawdziwe gwiazdy na scenie.

Kontakt aktorów z publicznością, angażowanie jej do odpowiedzi i pomocy w organizacji show sprawiło, że dzieci ani chwili się nie nudziły i zadowolone wróciły do przedszkola.

materiał mgr A. Kotowska – Kowalska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)