Dziś mamy 9 grudnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

26 listopada 2019

Przedszkolaki z Donalda w Kinoteatrze Adria. Spektakl wywołał salwy śmiechu

fot. mgr A. Kotowska – Kowalska

fot. mgr A. Kotowska – Kowalska

25.11 br. Przedszkolaki z Przedszkola Niepublicznego Donald wybrali się do Kinoteatru #Adria w Bydgoszczy na spektakl muzyczny pt. „Brzechwa w piosenkach” -Teatru Fabryka Kultury.

Ten zabawny spektakl o warzywach, które pragną zrobić wielkie muzyczne show od pierwszych minut wywołał salwy śmiechu u dzieci oraz porwał do zabawy. Bohaterom  nic specjalnie nie wychodzi, są bowiem niezdyscyplinowane, niepunktualne i co najgorsze wszystko co zaczynają robić niszczy im zły Banan. W przygotowaniach, pomimo starań, nie pomagają im też inne zapraszane postacie znane z wierszy Jana Brzechwy– Samochwała za bardzo się przechwala, Pies jest zbyt smutny, Ryby i Raki wszystko robią na niby, a żaby „aby aby”. Show ratują Andrzej Burak i Zenon Ziemniak oraz Pan Brukselka, którzy pomogą wyjść wszystkim z tarapatów i zabłysną niczym prawdziwe gwiazdy na scenie.

Kontakt aktorów z publicznością, angażowanie jej do odpowiedzi i pomocy w organizacji show sprawiło, że dzieci ani chwili się nie nudziły i zadowolone wróciły do przedszkola.

materiał mgr A. Kotowska – Kowalska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)