Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

14 czerwca 2019

Przedszkolaki w bibliotece. Dzieci wysłuchały ciekawych historyjek

fot. pow.

fot. pow.

W ramach akcji społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom” 13 czerwca 2019 r. bibliotekę w # Trzeciewnicy odwiedziły dzieci z oddziału przedszkolnego Niepublicznej Szkoły Podstawowej wraz z p. Ewą Świtalską.

W czasie spotkania przedszkolaki wysłuchały kolejnej historyjki o przygodach sympatycznego Samochodzika Franka pt. „Weterynarz”. Dowiedziały się jakie zwierzątka chorowały i w jaki sposób weterynarz Franek im pomógł.

Dzieci układały również puzzle ze zwierzątkami, pomagały Frankowi odnaleźć drogę do chorego wróbelka i bawiły się magiczną kostką bajkową. W serii książek o samochodziku Franku, oprócz historyjki do czytania, znajdują się również zagadki, łamigłówki i quizy, które dzieci chętnie rozwiązywały.

Poznana bajeczka była również okazją do utrwalenia nazw zwierząt domowych, leśnych i mieszkańców zoo.

materiał: Wioletta Sęk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)