Dziś mamy 14 sierpnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

21 lutego 2020

Przedszkolaki w Multikinie. Przeniosły się do świata Alladyna

fot. Katarzyna Geppert

fot. Katarzyna Geppert

W środę, 19 lutego 2020 roku, 5 i 6-latki z Donalda brały udział w przedstawieniu wystawionym w Multikinie przez# Teatr Muzyczny FORTE pt. „Cudowna Lampa Alladyna”.

Aktorzy przenieśli dzieci w świat jednej z bajek „Księgi Tysiąca i jednej nocy”. Wraz z głównym bohaterem Alladynem uczestniczyły w niezwykłej przygodzie pełnej magii.

Dzieci mogły wysłuchać wspaniałych piosenek, zobaczyć niezwykle barwną scenografię Bagdadu oraz grę świateł i dymu towarzyszącą wyłanianiu się Dżina z cudownej magicznej lampy. Wszystkie przedszkolaki oglądały spektakl z dużym zainteresowaniem i głośno kibicowały głównemu bohaterowi w walce z czarnoksiężnikiem. Dzięki temu przygoda skończyła się szczęśliwie. Po powrocie do przedszkola swoje wrażenia artystyczne wyraziły w formie pracy plastycznej.

Materiał: mgr Katarzyna Geppert

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)