Dziś mamy 20 lipca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
30 marca 2018

Przedszkolaki poczuły atmosferę świąt. Wspólnie zasiadły przy stole

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

Dzieci z Przedszkola nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle nad Notecią zjadły śniadanko #wielkanocne. Tego dnia dało się poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

W „Tęczowym Wzgórzu” zapanowała iście świąteczna atmosfera. Odświętnie ubrane dzieci zasiadły przy świątecznie zastawionym stole. Nie zabrakło jajeczka, kiełbaski i bab wielkanocnych.

Niespodzianką były malutkie króliczki, które dzieci przywitały bardzo ciepło. Przedszkolaki otrzymały od „zajączka” słodkie upominki.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)