Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

30 marca 2018

Przedszkolaki poczuły atmosferę świąt. Wspólnie zasiadły przy stole

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

Dzieci z Przedszkola nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle nad Notecią zjadły śniadanko #wielkanocne. Tego dnia dało się poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

W „Tęczowym Wzgórzu” zapanowała iście świąteczna atmosfera. Odświętnie ubrane dzieci zasiadły przy świątecznie zastawionym stole. Nie zabrakło jajeczka, kiełbaski i bab wielkanocnych.

Niespodzianką były malutkie króliczki, które dzieci przywitały bardzo ciepło. Przedszkolaki otrzymały od „zajączka” słodkie upominki.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)