Dziś mamy 15 czerwca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

04 października 2018

Przedszkolaki odwiedziły komendę policji. Niespodzianką było spotkanie z policyjnym psem

fot. powierzone

fot. powierzone

Najstarsze dzieci z Przedszkola nr 1 "Tęczowe Wzgórze" zwiedziły w czwartek, # 4 października 2018 r. siedzibę nakielskiej Komendy Powiatowej Policji.

Obejrzały tzw. „dyżurkę”, dowiedziały się, gdzie trafiają nasi "niegrzeczni" obywatele, zajrzały do wozu policyjnego.

Dużą niespodzianką dla dzieci było spotkanie z psem policyjnym, który dał pokaz swoich umiejętności. Przedszkolaki zwiedziły też tzw. "niebieski pokój". Spotkanie zakończyło się krótkim instruktażem, jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Dzieci przypomniały sobie, ważne dla pieszych, znaki drogowe oraz znaczenie świateł na sygnalizatorze. Przedszkolaki otrzymały upominki w postaci odblasków.

Dziękujemy przedstawicielom nakielskiej KPP za cenną wiedzę i mile spędzone przedpołudnie.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)