Dziś mamy 28 marca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

15 kwietnia 2017

Przedświąteczne zwycięstwo. Dąb na własnym boisku pokonał Victorię Niemcz

W dzisiejszym meczu rozgrywek A-Klasy zespół Dąb Kabart Potulice podejmował na #własnym boisku sąsiada w tabeli zespół Victorię Niemcz.

Spotkanie nie zaczęło się zbyt dobrze dla zawodników z Potulic. Już w 8 minucie po błędzie w obronie zespół Victorii wychodzi na prowadzenie. Radość przyjezdnych trwała tylko 10 minut. Po pięknym dośrodkowaniu Jonasza Szrubkowskiego swojego pierwszego gola w tym meczu strzela Kamil Wisiorek. Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji gospodarzy wynik do przerwy nie uległa zmianie.

Po zmianie stron gospodarze nadal przeważali. W 54 minucie ponownie do bramki gości trafia Kamil Wisiorek wykorzystując świetne podanie od Denisa Piotrowskiego. Dwie minuty później ponownie piłka ląduje w siatce bramki gości po strzale Michała Juszczaka, jednak sędzia dopatrzył się spalonego.

W 81 minucie chwilę po wejściu na boisko bramkę strzela Damian Kokowski i jest już 3:1 dla Dębu Kabart. Dwie minuty później kolejnego gola w tym meczu strzela Kamil Wisiorek i ustala wynika spotkania na 4:1.

Zespół Dąb Kabart Potulice wystąpił w składzie: Szymon Cyganek, Karol Pierzyński, Mateusz Szypkowski, Michał Baumgart (od 81 min. Kamil Sobieszczyk), Bartosz Pietrasik, Jonasz Szrubkowski (od 63 min. Mikołaj Jaruzal), Michał Juszczak, Sebastian Pietrasik (od 63 min. Oskar Dymek), Denis Piotrowski (od 80 min Damian Kokowski), Kamil Wisiorek, Michał Murach.

Materiał: Mariusz Tamas

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.