Dziś mamy 26 stycznia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

18 lipca 2019

Przebudowa drogi. Zakończono kolejny etap inwestycji

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

Skończony został II etap prac związanych z# "Przebudową drogi gminnej Dąbrówka Słupska - Wrzosy - Brzyskorzystew i Retkowo - Wrzosy".

W ramach inwestycji wykonano: przebudowę drogę o długości 472 mb, przebudowę chodnika, zjazdy do posesji.

Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "INODROG" z siedzibą w Inowrocławiu. Łączny koszt zadania wyniósł 457 449,84 zł, z czego kwota w wysokości 43 200 zł  została dofinansowana ze środków budżetu województwa kujawsko-pomorskiego pochodzących z tytułu wyłączenia gruntów z produkcji rolnej.

Materiał: Natalia Jaroszewska/ UM Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)