Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

27 listopada 2018

Promyczki z wizytą w Domu Pomocy Społecznej. Występy dzieci wzruszały

fot. pow

fot. pow

Dnia 27 listopada dzieci z grupy „Promyczki” z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego odwiedziła # mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią.

Dzieci wraz ze swoimi paniami przygotowały występ z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości. Nie zabrakło piosenek, tańców i kwiatów. Największe wzruszenie domowników widać było podczas śpiewania przez dzieci pieśni patriotycznych. Na zakończenie spotkania dzieci serdecznie wyściskały wzruszonych seniorów. Wspólnie spędzony czas przyniósł starszym ludziom, ale też dzieciom wiele satysfakcji.

Dziękujemy pani dyrektor oraz pracownikom Domu Pomocy Społecznej za serdeczne przyjęcie.

materiał: mgr M. Kapica, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 25 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)