Dziś mamy 18 września 2020, piątek, imieniny obchodzą:

19 stycznia 2020

Projekt idealnej karty kredytowej. Wyróżnienie dla Liwii Kozłowskiej

fot. A. Marchlewska

fot. A. Marchlewska

Liwia Kozłowska, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Wyspiańskiego w # Szubinie otrzymała wyróżnienie w kreatywnym konkursie "Ty projektujesz, Ty decydujesz – Twoja karta marzeń!".

Maksymalni to ogólnopolski program banku Credit Agricole skierowany do uczniów szkół średnich i studentów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę o finansach, dowiedzieć się jak rozwijać swój kapitał i poznać swoje najmocniejsze strony.

Każdy uczestnik programu mógł puścić wodze fantazji i zaprojektować idealną kartę kredytową.

Gratulujemy!

materiał: A. Marchlewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)