Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

17 kwietnia 2019

Procesje Drogi Krzyżowej. Policjanci zadbali o bezpieczeństwo

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

Mundurowi z kcyńskiego komisariatu oraz nakielskiej „drogówki” wspólnie zadbali o # bezpieczeństwo osób, które wczoraj (16.04.19) uczestniczyły w procesji Drogi Krzyżowej, która popołudniu przeszła głównymi ulicami miasta.

Okres przedświąteczny to czas, w którym wiele parafii na terenie powiatu nakielskiego organizuje procesje Drogi Krzyżowej.

Najczęściej uczestnicy procesji przemieszczają się głównymi ciągami komunikacyjnymi, co może stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa ich samych, a także utrudnienia w ruchu. 

Aby osoby uczestniczące w procesjach były bezpieczne, a ruch pojazdów odbywał się sprawnie i bez utrudnień, o bezpieczeństwo dbają policjanci. Wczoraj (16.04.19) policjanci z kcyńskiego komisariatu oraz mundurowi z nakielskiego referatu ruchu drogowego dbali o bezpieczny przebieg procesji, która przeszła ulicami Kcyni. Procesja przebiegła bez żadnych utrudnień.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)