Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

17 kwietnia 2019

Procesje Drogi Krzyżowej. Policjanci zadbali o bezpieczeństwo

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

Mundurowi z kcyńskiego komisariatu oraz nakielskiej „drogówki” wspólnie zadbali o # bezpieczeństwo osób, które wczoraj (16.04.19) uczestniczyły w procesji Drogi Krzyżowej, która popołudniu przeszła głównymi ulicami miasta.

Okres przedświąteczny to czas, w którym wiele parafii na terenie powiatu nakielskiego organizuje procesje Drogi Krzyżowej.

Najczęściej uczestnicy procesji przemieszczają się głównymi ciągami komunikacyjnymi, co może stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa ich samych, a także utrudnienia w ruchu. 

Aby osoby uczestniczące w procesjach były bezpieczne, a ruch pojazdów odbywał się sprawnie i bez utrudnień, o bezpieczeństwo dbają policjanci. Wczoraj (16.04.19) policjanci z kcyńskiego komisariatu oraz mundurowi z nakielskiego referatu ruchu drogowego dbali o bezpieczny przebieg procesji, która przeszła ulicami Kcyni. Procesja przebiegła bez żadnych utrudnień.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)