Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

09 czerwca 2018

Próbna ewakuacja w przedszkolu. Cała akcja przebiegła sprawnie

fot.  Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

fot. Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

6 czerwca w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie im. Wandy Chotomskiej #została przeprowadzona próbna ewakuacja przeciwpożarowa z udziałem Strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Szubinie.

O godzinie 11.00 wyznaczonymi drogami ewakuacji wszystkie dzieci wraz z pracownikami opuściły budynek przedszkola, w którym nastąpił „pożar”. Celem takiej akcji jest nabycie przez dzieci umiejętności właściwego zachowania się w sytuacji zagrożenia. Cała akcja przebiegła sprawnie i beż żadnych zakłóceń.  Po ewakuacji wszystkie dzieci mogły zobaczyć sprzęty znajdujące się w samochodzie strażackim oraz miały możliwość wejścia na podnośnik strażacki. Ten dzień na pewno dzieci zapamiętają na długo i będą wiedziały jak trzeba się zachować w sytuacji zagrożenia, jakim jest pożar.

Materiał: Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Gimnastyka korekcyjna
Elzab Jota E
sugerowana cena producenta: 1783,50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Odchudzanie
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)