Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

28 czerwca 2020

Problem mieszkańców Dąbrówki Słupskiej. Jak już są rowy, to zarośnięte

fot. powierzone

fot. powierzone

Publikujemy list jednego z Internautów, który wyraża swoje niezadowolenie # z sytuacji jaka panuje w miejscowości Dąbrówka Słupska po ulewnym deszczu.

Tak wygląda droga powiatowa w Dąbrowce Słupskiej, przy której rowy, jeśli są, to są całe zarośnięte. Jako mieszkańcy apelujemy do Zarządu Dróg Powiatowych o pogłębienie i wyczyszczenie rowów!

materiał: Internauta

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (4)

  xyz, w dniu 29-06-2020 08:20:09 napisał:

  Pamiętam za dziecka jak co roku praktycznie pracowały pogłębiarki, czyściły rowy nie tylko przy drogach ale też między polami, oczka, stawy. Teraz nie ma komu dbać, bo wtedy pewnie to robiły słynne "PGR-y". Zimą stawiało się siatki przy drogach, żeby nie zawiewał śnieg. Teraz co prawda zimy łagodne ale jak tylko trochę śniegu spadnie zaraz tragedia... Teraz wykonuje się takie prace dopiero jak coś się stanie.

  odpowiedz

  • 3 (5)

  *, w dniu 29-06-2020 11:29:08 napisał:

  W Szubinie Wsi są rowy ale obok jednego domu najzwyczajniej w świecie jest zasypany przez właściela i nikomu z włodarzy to nie przeszkadza. A jak woda zalewa drogę no cóż On tam przecież nie chodzi to co to go obchodzi. A włodarze miasta to takich "malutkich' obywateli maja gdzieś.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Meble pokojowe
Masaż gorącymi kamieniami
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP25
1299PLN PROMOCJAPLN
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)