Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

14 września 2018

Prace w Karnówku dobiegły końca. Wyremontowano 275-metrowy odcinek

fot. pow

fot. pow

Z roku na rok Powiat Nakielski sukcesywnie zwiększa ilość inwestycji drogowych na terenach wiejskich, czego skutkiem jest widoczna poprawa stanu naszych jezdni.

Dokładnie 275-metrowy odcinek trasy wymagający renowacji właśnie został wyremontowany przez firmę ZUK Juliusz, Roman Pilarski. Fragment drogi powiatowej relacji Karnówko-Ślesin zyskał dwie warstwy nowej nawierzchni bitumicznej, podbudowę z kruszywa oraz odnowione zjazdy do przyległych posesji. Modernizacja jezdni była inwestycją Powiatu Nakielskiego opiewającą na koszt ok. 280 tys. złotych. Nie jest to jedyne przedsięwzięcie na drodze nr 1922C, bowiem niecałe dwa lata temu został zrealizowany gruntowny remont w ciągu dróg powiatowych relacji Trzeciewnica-Suchary-Gumnowice-Ślesin.

Auto: Monika Oleś
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)