Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 września 2018

Prace w Karnówku dobiegły końca. Wyremontowano 275-metrowy odcinek

fot. pow

fot. pow

Z roku na rok Powiat Nakielski sukcesywnie zwiększa ilość inwestycji drogowych na terenach wiejskich, czego skutkiem jest widoczna poprawa stanu naszych jezdni.

Dokładnie 275-metrowy odcinek trasy wymagający renowacji właśnie został wyremontowany przez firmę ZUK Juliusz, Roman Pilarski. Fragment drogi powiatowej relacji Karnówko-Ślesin zyskał dwie warstwy nowej nawierzchni bitumicznej, podbudowę z kruszywa oraz odnowione zjazdy do przyległych posesji. Modernizacja jezdni była inwestycją Powiatu Nakielskiego opiewającą na koszt ok. 280 tys. złotych. Nie jest to jedyne przedsięwzięcie na drodze nr 1922C, bowiem niecałe dwa lata temu został zrealizowany gruntowny remont w ciągu dróg powiatowych relacji Trzeciewnica-Suchary-Gumnowice-Ślesin.

Auto: Monika Oleś
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)