Dziś mamy 13 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2019

Pożegnanie roku szkolnego. Wręczono nagrody najlepszym uczniom

fot.pow

fot.pow

19 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu uroczyście zakończył się rok szkolny 2018/2019.

 Głos zabrała pani dyrektor szkoły Violetta Erdmann, kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich UMiG Mrocza pan Sławomir Krainski oraz pan Łukasz Piotrowski - radny Rady Miejskiej w Mroczy.

Wręczone zostały nagrody najlepszym uczniom w szkole. W klasach I - III najwyższe wyniki w nauce osiągnęła Maria Musiał -  uczennica kl. III, a w kl. IV - VIII Szymon Tomczyk z kl. IV (średnia ocen 5,27 i wzorowe zachowanie). Szymon otrzymał także nagrodę od Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza, którą wręczył pan Sławomir Krainski. Nagrodzeni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją: Julia Piasecka z kl. V oraz Mateusz Joachimiak z kl. VII. Największy postęp w nauce zrobił uczeń kl. IV Kacper Juszczyk. Szczególne podziękowania trafiły na ręce uczniów kl. VIII, którzy reprezentowali szkołę poprzez udział w Poczcie Sztandarowym - Marii Dulińskiej, Wiktorii Konewki, Natalii Skok i Aleksandra Baranowskiego.

Był to dzień wyjątkowy również dlatego, że żegnaliśmy uczniów kl. VIII. Nie obyło się bez łez wzruszenia.

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

materiał: Anna Nowakowska

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Zabiegi dla panów
MEBLE PIOTR PASIEKA
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)