Dziś mamy 13 sierpnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

16 lipca 2020

Pożegnanie klasy 8 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Stowarzyszenia "Żakus"

fot. Ewa Polkowska

fot. Ewa Polkowska

Tegoroczni absolwenci mieli naprawdę trudny# rok szkolny. Zdalna nauka, zmieniony termin egzaminów, odwołana końcoworoczna wycieczka, rozdanie świadectw w warunkach epidemii, bez wszystkich nauczycieli i kolegów z młodszych klas, odwołany bal ósmoklasisty, nabór do szkół nietypowy…

Cóż jeszcze mogło się zdarzyć? Mimo, że planowany bal nie mógł się odbyć, rodzice przygotowali imprezę pożegnalną. I znów- miało być ognisko, a tu ogromna ulewa popsuła szyki. Jednak i to nie okazało się przeszkodą. Rodzice, nauczyciele i młodzież spotkali się w świetlicy w Łodzi na przesympatycznym wieczorze pożegnalnym. Był okolicznościowy tort, pyszne jedzenie i dobre humory. Wszyscy miło spędzili ten ostatni już wspólny dzień. Rodzicom dziękujemy za to, że nie poddali się losowi i zorganizowali to spotkanie. 

Uczniom życzymy, by przez życie szli przebojem, wierząc w to, że każdy problem można rozwiązać, jeśli się tylko tego chce.  

Materiał: Ewa Polkowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)