Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 marca 2019

Pożegnanie karnawału. Dobrej zabawy nie było końca

fot. pow

fot. pow

Kończy się karnawałowy czas zabaw i balów. Z tej okazji dzieci z Przedszkola ,,Donald” uroczyście# pożegnały ten okres.

W dniu 28.02 br nasi milusińscy przybyli do przedszkola przebrani za różne postacie. Nie zabrakło super bohaterów, księżniczek, piratów, zwierzątek i innych bajkowych przedstawicieli, a także postaci prezentujących wykonywane zawody.

Po zaprezentowaniu swoich strojów na czerwonym dywanie dzieci zostały porwane do tańca. Przy znanych rytmach przedszkolaki wraz  z paniami tańczyły tworząc koła, wężyki i pociągi. Wspólnie świętowano i bawiono się także w znane przedszkolne zabawy, w tym również te z użyciem chusty animacyjnej, tańce z pomponami. Chętnym przedszkolakom pomalowano twarze, tak, by przedstawiały zwierzątka, na policzkach znalazły się także kwiatki, serduszka, motylki. Tańczono

i śpiewano, a dobrej zabawie nie było końca. Z okazji obchodów Tłustego Czwartku każdy przedszkolak mógł delektować się pysznymi pączkami i innymi łakociami.

 materiał: mgr Justyna Szatlach

 Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)