Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:
24 czerwca 2018

Pożegnanie absolwentów ZSP Lubaszcz. Odebrali świadectwa i nagrody

fot. powierzone

fot. powierzone

O godzinie 8.00, 22 czerwca br. odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów # klas trzecich: IIIA i IIIB.

Wychowankowie klas IB i IIB przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek krótki program artystyczny. Przedstawiciele klas kończących szkołę podziękowali nauczycielom i pracownikom ZSP za trzyletnią współpracę. Nie obyło się bez nagród, wyróżnień i podziękowań. Przewodniczący Rady Rodziców pożegnał absolwentów, życząc im dalszych sukcesów. Pan Dyrektor pogratulował wszystkim, którzy ukończyli szkołę i wręczył nagrody tym osobom, które osiągnęły najlepsze wyniki w nauce, angażowały się w życie szkoły, pracowały na rzecz Wolontariatu, reprezentowali społeczność szkolną w powiatowych konkursach, uroczystościach i zawodach sportowych.

Uczniowie klas pierwszych i drugich Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Łokietka w Lubaszczu w ostatnim dniu nauki szkolnej spotkali się o godzinie 10.00. Odebrali świadectwa i nagrody. Gratulacje wychowankom złożyli pan dyrektor oraz przewodniczący rady rodziców. Po rozdaniu wyróżnień, wysłuchaniu podziękowań i życzeń uczniowie udali się wspólnie z wychowawcami do klas. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali Barbara Pilarska z IIA i Borys Bąk z II B. Ponadto wręczono nagrody laureatom szkolnych konkursów: matematycznego, językowego oraz współzawodnictwa klas i uczniów.

Życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji!

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Emoji. Wyobrażasz sobie bez nich komunikację?

W kalendarzu znajdziemy wiele dziwnych świąt, o których na co dzień nawet nie #pomyślimy. Tymczasem dzisiaj swoje święto obchodzą emoji - co to takiego?

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)