Dziś mamy 19 lutego 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2018

Pożegnanie absolwentów ZSP Lubaszcz. Odebrali świadectwa i nagrody

fot. powierzone

fot. powierzone

O godzinie 8.00, 22 czerwca br. odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów # klas trzecich: IIIA i IIIB.

Wychowankowie klas IB i IIB przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek krótki program artystyczny. Przedstawiciele klas kończących szkołę podziękowali nauczycielom i pracownikom ZSP za trzyletnią współpracę. Nie obyło się bez nagród, wyróżnień i podziękowań. Przewodniczący Rady Rodziców pożegnał absolwentów, życząc im dalszych sukcesów. Pan Dyrektor pogratulował wszystkim, którzy ukończyli szkołę i wręczył nagrody tym osobom, które osiągnęły najlepsze wyniki w nauce, angażowały się w życie szkoły, pracowały na rzecz Wolontariatu, reprezentowali społeczność szkolną w powiatowych konkursach, uroczystościach i zawodach sportowych.

Uczniowie klas pierwszych i drugich Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Łokietka w Lubaszczu w ostatnim dniu nauki szkolnej spotkali się o godzinie 10.00. Odebrali świadectwa i nagrody. Gratulacje wychowankom złożyli pan dyrektor oraz przewodniczący rady rodziców. Po rozdaniu wyróżnień, wysłuchaniu podziękowań i życzeń uczniowie udali się wspólnie z wychowawcami do klas. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali Barbara Pilarska z IIA i Borys Bąk z II B. Ponadto wręczono nagrody laureatom szkolnych konkursów: matematycznego, językowego oraz współzawodnictwa klas i uczniów.

Życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji!

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)