Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2018

Pożegnania nadszedł czas. Dzieci recytowały, śpiewały i tańczyły

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

W czwartek, 21 czerwca w nakielskim Przedszkolu nr 1 „Tęczowe Wzgórze” odbyła się #uroczystość zakończenia kolejnego roku przedszkolnego. Tego dnia młodsze dzieci pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki, którzy od września 2018 r. rozpoczną edukację szkolną.

W „Tęczowym Wzgórzu” nastał czas pożegnania. Zanim jednak dzieci otrzymały dyplomy i upominki, podsumowały miniony rok. Recytowały, śpiewały, w tym w języku angielskim, tańczyły. Tego dnia młodsze dzieci z „Tęczowego Wzgórza” pożegnały starsze dzieci z przedszkola, które rozpoczną naukę w szkole. Uroczystość była okazją do podziękowań rodzicom, którzy zasłużyli na szczególne podziękowania.

Korzystając z okazji dziękujemy rodzicom za obecność za okazywane wsparcie i pomoc, a dzieciom życzymy niezapomnianych wakacyjnych chwil. Do zobaczenia we wrześniu.

Materiał: Marta Podemska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)