Dziś mamy 22 marca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

13 marca 2018

Powstaną siatkarskie klasy sportowe. Przyjdź na spotkanie naborowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle zaprasza wszystkich chętnych uczniów obecnych klas III oraz IV Szkół Podstawowych oraz ich rodziców na spotkanie naborowe do klas sportowych o profilu piłka siatkowa. Odbędzie się ono w świetlicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle w dniu 20.03.2018r. o godzinie 18:00.

Od września, nowego roku szkolnego 2018/2019, planujemy kontynuację szkolenia dzieci we współpracy z klubem NTS Trójka. W tworzonej klasie sportowej uczniowie będą mieli zwiększoną liczbę zajęć w-f, które będą przeznaczone na kształtowanie ogólnej sprawności oraz ukierunkowanych umiejętności siatkarskich.

Jako jeden z trzech ośrodków w województwie klub i szkoła biorą udział w projekcie PZPS-u - Siatkarskie Ośrodki Szkolne (SOS), dzięki czemu obecni uczniowie osiągają wielkie sukcesy w skali ogólnopolskiej.

Uczniowie klas sportowych w Trójce zdobyli w ostatnich latach m.in. Mistrzostwo Polski w Siatkówce Plażowej oraz brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodzików, a w ostatnim roku nasi siatkarze byli najlepsi wśród wszystkich szkół gimnazjalnych w Polsce i będą walczyć o tytuł Mistrza Świata szkół. Zawodnicy w trakcie szkolenia uczestniczą też w licznych turniejach ogólnopolskich oraz obozach sportowych.

Organizując te zajęcia, pragniemy zachęcić dzieci do sportu jakim jest siatkówka, a jednocześnie wykorzystać potencjał motoryczny dzieci (wzrost, skoczność) bardzo często marnowany w innych dyscyplinach. Nie obawiaj się! Zostań Mistrzem razem z nami! Dołącz do nas już teraz!

W razie dodatkowych pytań zapraszamy rodziców do kontaktu z koordynatorem SOS w Nakle -Arturem Sierzchułą - tel. 501 66 99 13 lub e-mail: aciud2@wp.pl

Artykuł sponsorowany: Materiał Partnera

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)