Dziś mamy 6 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 marca 2020

Powstało Stowarzyszenie „Zielone Osiedle”. Działa na rzecz osiedla Za lasem

Podczas sesji Rady Miejskiej w Mroczy poruszony był temat Stowarzyszenia #„Zielone Osiedle” w Ostrowie, więc kilka słów o powstaniu i celach Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie to zostało założone w celu poprawy życia mieszkańców Osiedla „Za lasem” oraz integracji lokalnej społeczności. Aktywem organizacji są młode i energiczne panie, ale praktycznie aktyw tworzą wszyscy mieszańcy osiedla wspierając działalność Stowarzyszenia.

Tą drogą składamy serdeczne podziękowania Pani Magdalenie Żmich-Mróz, sołtysowi Sołectwa Ostrowo za inicjatywę przekazania części sołeckich pieniędzy na projekt drogi do naszego osiedla, dziękujemy mieszkańcom Sołectwa Ostrowo za podjęcie uchwały popierającej inicjatywę Pani Sołtys. Dziękujemy Radnemu Panu Grzegorzowi Bilińskiemu i Radzie Miejskiej w Mroczy za podjęcie uchwały o przekazaniu pieniędzy na uzupełnienie opłaty za projekt drogi. Dziękujemy Panu Posłowi Piotrowi Królowi i Pani dyrektor Biura Posła Piotra Króla Alicji Synakiewicz-Babiarz za wspieranie inicjatyw Stowarzyszenia „Zielone Osiedle”. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Leszkowi Klesińskiemu za życzliwość i popieranie idei założenia Stowarzyszenia. Szczególne Podziękowania składamy p.o. Burmistrza Panu Waldemarowi Chudzikowi, za wspieranie naszych inicjatyw. Dziękujemy wszystkim życzliwym nam osobom i mamy nadzieję na owocną współpracę nie tylko dla dobra naszego osiedla, ale przede wszystkim całej społeczności Sołectwa Ostrowo.

Materiał: Józef Mickner

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    Gminny, w dniu 25-03-2020 21:05:09 napisał:

    Powodzenia..

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Odchudzanie
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Jadalnia / pokój dzienny
Kasy fiskalne Datecs
1200PLN PROMOCJAPLN
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Rolery - mezoterapia skóry
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP500
1399PLN PROMOCJAPLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)