Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

03 września 2018

Powitanie roku szkolnego w Krzywoustym. Licealiści rozpoczęli naukę

fot. MM

fot. MM

3 września w szkołach w całej Polsce oficjalnie rozpoczął się rok szkolny 2018/2019. # Nie inaczej było w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Nakle.

Po wniesieniu sztandaru oraz odegraniu hymnu narodowego, wszystkich uczniów powitał dyrektor szkoły Paweł Darul – po raz pierwszy rozpoczynamy rok szkolny na naszym nowym boisku. Od jutra, szkolna rzeczywistość zagości na kolejnych 10 miesięcy. Będą dzwonki, kartkówki, sprawdziany oraz codzienny trud zdobywania wiedzy. Dla każdego rocznika, kolejne miesiące będą zupełnie nowym doświadczeniem – mówił.

Następnie dyrektor przekazał informacje o zmianach kadrowych, które nastąpiły w szkole. 28 sierpnia na emeryturę odeszła sekretarz Maria Łuka. Nowym sekretarzem z dniem 1 września została Wioleta Latos. Ponadto przywitano nowych nauczycieli geografii: Alinę Jędryczkę, Ewę Zdrojewską oraz Michała Wiśniewskiego.

Uczniowie klas pierwszych poznali także swoich wychowawców:
Klasa politechniczna – wychowawca Agnieszka Michalska
Klasa ogólna angielska – wychowawca Joanna Adamczewska
Klasa medyczna – wychowawca Beata Tomaszewska
Klasa prawnicza – wychowawca Wiesława Łojek

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox zmarszczki lwie
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Konstrukcje stalowe
Kanapa
Produkty instax
od 37,90PLN
Siłownia
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)