Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

04 września 2018

Powitania i pożegnania. W Lubaszczu zainaugurowano nowy rok szkolny

fot. powierzone

fot. powierzone

03 września 2018 r. spotkaliśmy się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Łokietka w # Lubaszczu, aby oficjalnie zainaugurować nowy rok szkolny.

Uroczystość rozpoczął Dyrektor Szkoły pan Arkadiusz Kamiński, który powitał obecnych nauczycieli, rodziców i uczniów. Życzył szkolnej społeczności dużo uśmiechu, pozytywnej energii i twórczego podejścia na cały rok szkolny. Niech przyniesie on same sukcesy!

Następnie odczytał list Starosty Nakielskiego pana Tomasza Miłowskiego wyrażający zachętę do realizacji nowych wyzwań, wielu cennych inicjatyw i twórczych działań dla dobra edukacji.

W tym dniu oficjalnie pożegnaliśmy trzech pracowników naszej szkoły, którzy przeszli na emeryturę: panią Dalilę Szarszewską, panią Elżbietę Barcz, pana Stanisława Sokołowskiego.

„I choć dobiliście już do przystani,
Patrzcie ufnie, dumnie wciąż ku górze
I nic się nie bójcie. Jesteście z nami
Nie tylko na emeryturze.”

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

 

Oceń artykuł: 13 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)