Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

09 listopada 2019

"Potulicka Dycha"

Kolejny raz wpisując się w nurt obchodów Święta Niepodległości, w dniu 9 listopada 2019 r. odbędzie się w Potulicach wielkie sportowe święto.

"Potulicka Dycha"

Stadion Dębu w Potulicach będzie areną trzeciej już edycji Biegu Przełajowego na 10 km pod nazwą "Potulicka Dycha". Organizatorami zawodów jest Zakład Karny w Potulicach oraz LZS Dąb Potulice.

Klasyfikacje

W biegu oprócz klasyfikacji wiekowych dla kobiet i mężczyzn wyodrębniona została klasyfikacja open dla kobiet i mężczyzn służb mundurowych oraz kategoria open dla kobiet i mężczyzn funkcjonariuszy i emerytów Służby Więziennej, w których biegacze będą walczyli o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Potulicach, Przewodniczącego NSZZF i PW i Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa w Potulicach.

Serdecznie zapraszamy miłośników biegania do wzięcia udziału w potulickim biegu.

Link do zapisów na bieg tutaj.

materiał: kpt. Jarosław Nurkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)