Dziś mamy 18 listopada 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 listopada 2019

Pomysł czai się wszędzie! Zajęcia otwarte w Tęczowym Wzgórzu

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

„Kolorowa, kreatywna jesień”, pod takim hasłem odbyło się w czwartek, 31 października 2019 r. zajęcie, w którym udział wzięli rodzice dzieci z grupy „Niezapominajki” z nakielskiego Przedszkola nr 1 „Tęczowe Wzgórze”.

Rodzice wraz z dziećmi udowodnili, że pomysł czai się wszędzie, a pojęcie kreatywności dotyczy każdego. Podczas zajęcia powstały piękne jesienne wianki, które rodzice zaprezentują podczas Jarmarku św. Marcina, zaplanowanego na 8 listopada 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią.

Zajęcie sprawiło radość dzieciom, które ucieszył widok rodziców i co ważne możliwość wspólnego działania.
Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy znaleźli czas i wspólnie spędzili go ze swoimi dziećmi.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)