Dziś mamy 16 października 2019, środa, imieniny obchodzą:

11 lipca 2019

Półkolonie w Karnówku. Wizyta funkcjonariuszy Straży Miejskiej

fot. ES

fot. ES

W tym tygodniu od 8 do 12 lipca w Karnówku odbywają się półkolonie organizowane# przez Nakielski Ośrodek Kultury.

Dzieci czas spędzają na grach i zabawach pod czujnym okiem animatora. Aktywnie w przebieg zajęć włączył się również sołtys Karnówka. W dniu dzisiejszym do świetlicy w Karnówku przybyli funkcjonariusze Straży Miejskiej z Nakła nad Notecią, którzy w okresie wakacyjnym realizują projekt pn."W szkole, w domu, na ulicy niech BEZPIECZEŃSTWO Tobie towarzyszy". Projekt ma na celu wyuczenie w uczestnikach zajęć nawyków probezpiecznych, które ograniczą lub wyeliminują sytuacje stwarzające zagrożenie dla ich zdrowia a nawet życia. Podczas pogadanki omówiono zasady bezpiecznych form spędzania czasu wolnego w wakacje, jak dzieci powinny zachować się chcąc przejść przez jezdnię, co zrobić gdy zaatakuje je pies oraz jakie są możliwości skutecznej obrony w momencie ataku napastnika. Wszystkie dzieci uczestniczące w zajęciach otrzymały elementy odblaskowe, które zwiększą ich widoczność podczas poruszania się na drodze. Jutro na dzieci czeka już ostatnia atrakcja, wyjazd do kina na film "Alladyn". Zajęcia dla dzieci zostały dofinansowane z Gminnego Programu Profilaktyki.

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (3)

  r-ek, w dniu 11-07-2019 20:45:58 napisał:

  Znowu nowi straznicy cekawie kogo to znajomki. Cuda w tym Nakle. Szkoda,ze to po wyborach

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (4)

  Seria, w dniu 11-07-2019 23:12:29 napisał:

  Świetna inicjatywa!!! Brawo!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox zmarszczki lwie
Elzab Delta Max E
sugerowana cena producenta: 2950,70PLN
Pomoc drogowa
Elewacje
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Meble kuchenne
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)