Dziś mamy 13 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

05 lipca 2019

Policjanci szukają świadków. Do zdarzenia drogowego doszło w Wąsoszu

fot. archiwum

fot. archiwum

Policjanci z szubińskiego komisariatu prowadzą czynności wyjaśniające# w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w Wąsoszu. Osoby, które widziały zdarzenie proszone są o kontakt z mundurowymi.

Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń szubińskiego komisariatu prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło pomiędzy 19, a 20 czerwca br. w miejscowości Wąsosz na terenie przyległym do usytuowanego tam hotelu.

Na chwilę obecną wiadomo, że kierujący nieustalonym pojazdem uderzył w zaparkowany pojazd marki Seat Ibiza koloru białego, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy wykroczenia oraz jego przebiegu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń KP Szubin. Telefonicznie można kontaktować się pod numerem 52-391-16-20 lub 52-391-16-00.

Materiał: asp. szt. Damian Moczadło

Autor nie wyraża zgody na komentarze

Oceń artykuł: 2 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)