Dziś mamy 22 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 lipca 2019

Policjanci szukają świadków. Do zdarzenia drogowego doszło w Wąsoszu

fot. archiwum

fot. archiwum

Policjanci z szubińskiego komisariatu prowadzą czynności wyjaśniające# w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w Wąsoszu. Osoby, które widziały zdarzenie proszone są o kontakt z mundurowymi.

Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń szubińskiego komisariatu prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło pomiędzy 19, a 20 czerwca br. w miejscowości Wąsosz na terenie przyległym do usytuowanego tam hotelu.

Na chwilę obecną wiadomo, że kierujący nieustalonym pojazdem uderzył w zaparkowany pojazd marki Seat Ibiza koloru białego, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy wykroczenia oraz jego przebiegu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń KP Szubin. Telefonicznie można kontaktować się pod numerem 52-391-16-20 lub 52-391-16-00.

Materiał: asp. szt. Damian Moczadło

Autor nie wyraża zgody na komentarze

Oceń artykuł: 2 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)