Dziś mamy 31 maja 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

18 września 2019

Policja prowadzi postępowanie. "Codziennie zgłaszają się kolejni pokrzywdzeni"

fot. archiwum

fot. archiwum

W związku z licznymi głosami czytelników naszego portalu zaniepokojonych sytuacją w # jednej z nakielskich placówek realizujących przelewy zapytaliśmy rzecznika KPP w Nakle, czy policja powadzi postępowanie w sprawie nieprawidłowości z przelewami.

Jak poinformowała nas podkom. Justyna Andrzejewska – „Nakielski wydział kryminalny prowadzi postępowanie dotyczące nieprawidłowości związanych z przelewami, jakie mieszkańcy powiatu wykonywali za pośrednictwem jednej z firm zajmujących się na terenie Nakła wykonywaniem tego typu usług.

Praktycznie codziennie do komendy zgłaszają się kolejni pokrzywdzeni. Na chwilę obecną postępowanie prowadzone jest w sprawie, a nie przeciwko i nie zatrzymano żadnej z osób pracujących w placówce.

W ramach prowadzonego postępowania ustalać będziemy od kiedy proceder miał miejsce. Docierać będziemy także do pokrzywdzonych, aby przesłuchać ich do prowadzonej sprawy. Sprawa prowadzona jest w kierunku przywłaszczenia pieniędzy, które pokrzywdzeni wpłacali za pośrednictwem tej firmy do różnych odbiorców, a które ostatecznie do nich nie dotarły.

Sprawa z całą pewnością ma charakter rozwojowy i na tym jej etapie trudno jeszcze mówić o stratach, jakie ponieśli pokrzywdzeni."

Do tej sprawy jeszcze wrócimy.

Oceń artykuł: 13 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (16) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (15)

  iga, w dniu 18-09-2019 11:33:43 napisał:

  Sprawiedliwość już ktos M.K wymierzył,pobity ,na boso i obdarty schował się u mamusi

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -2 (8)

  Gość, w dniu 18-09-2019 11:47:32 napisał:

  Schował się w zakładzie psychiatrycznym.

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Występ , w dniu 18-09-2019 11:54:19 napisał:

  Zamknął się w zakładzie psychiatrycznym że niby nie poczytalny ha ha

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 5 (9)

  ewa, w dniu 18-09-2019 12:11:52 napisał:

  kurcze serio ??? nikomu nie przedstawiono zarzutów??? a pieniadze gdzie ????

  odpowiedz

  • 2 (6)

  moro_ludek, w dniu 18-09-2019 14:23:33 napisał:

  numer stary jak świat wynajmujesz pomieszczenia stawiasz komputerek robisz naklejka tanie przelewy od razu znajduje się pazerna gawiedź której perspektywa tańszego o 50 groszy przelewu odejmuje rozum i zdrowy rozsądek po czym znikasz zanim zaczną przychodzić wezwania do zapłaty zresztą w Nakle to chyba nawet nie pierwszy taki myk

  odpowiedz

  • 1 (7)

  dr, w dniu 18-09-2019 17:53:57 napisał:

  Jak trzeba mieć nasrane w głowie zeby w takim kiblu robić przelewy.Ci wydymani powinni się spalić ze wstydu ze dali się tak nabrać.Już zapomnieliście o Janosiku z Paterka?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  nakielanin, w dniu 19-09-2019 11:23:57 napisał:

  Na początku punkt był pod egidą PKO?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Alex, w dniu 19-09-2019 13:13:26 napisał:

  Tylko gimnazjalna czy bydgoska też?

  odpowiedz

  • -1 (3)

  iga, w dniu 19-09-2019 15:14:29 napisał:

  Właścicielem był faktycznie pan Z.a współwłaścicielem matka Marcina pani K,a ten Marcin był tylko tzw.prokurem tzn.miał wszelkie przywileje żeby zarządzać finansami,ale jako osoba niepoczytalna nie odpowiada za nic,warto schowac się w psychiatryku i nic ci nie zrobią

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zabiegi dla panów
Meble kuchenne
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)