Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

30 czerwca 2020

Pojedynek klubów. W drużynie triumfuje Damian Kamiński

fot. pixabay

fot. pixabay

28 czerwca klub szachowy I LO im. Stanisława Wyspiańskiego uczestniczył w lidze SECOND LEAGUE Pojedynek Klubów, którą zorganizował Nicola Puzović.

Klub I LO Szubin reprezentowało 8 szachistów. Poza wszelką konkurencją znalazł się Damian Kamiński który zdobył 55 punktów w ogólnej klasyfikacji uzyskując miejsce V.

Wyniki drużyny przedstawiają się następująco: Damian Kamiński - 55 punktów, Olaf Jagodziński - 39 punktów, Maciej Błociński - 36 punktów, Alan Jagodziński - 30 punktów, Krzysztof Michalak - 17 punktów, Piotr Szybowicz - 10 punktów, Mikołaj Włoch - 6 punktów. W turnieju uczestniczył również Hubert Zdralek.

Miejsca poszczególnych klubów: I miejsce Maestro Chess (Kazachstan) - 422 punkty, II miejsce Equipo Elite (Meksyk) - 310 punktów, III miejsce Arch Bishops Chess Club (Sri Lanka) - 248, IV miejsce I LO Szubin (Polska) - 193 punkty, V miejsce Kampanangginto chess team (Filipiny) - 174 punkty, VI miejsce VIP only (Sri Lanka) - 120 punktów, VII miejsce Tournois réguliers blitz (Francja) - 69 punktów, VIII miejsce Ivan Dobrev (Bułgaria) - 33 punkty. Do znacznej różnicy punktowej pomiędzy klubami przyczyniła się różnica pomiędzy ilością graczy biorących udział w danej drużynie.

Materiał: Julia Rocławska

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1099PLN PROMOCJAPLN
Kanapa
Masaż leczniczy
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Botox
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)