Dziś mamy 20 lipca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
13 kwietnia 2018

Podziękowano za wieloletnie kierowanie szkołą. Były kwiaty i słowa wdzięczności

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

12 kwietnia podziękowaliśmy Dyrektor ZSP im. W. Łokietka w Lubaszczu Pani Dalili Szarszewskiej #za wieloletnie kierowanie naszą szkołą. Były kwiaty i słowa wdzięczności. Głos zabrali: sołtys Lubaszcza pan Kamil Miśkiewicz, poprzedni dyrektor szkoły pan Zenon Grzegorek, przedstawiciele Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego.

Ten dzień kiedyś musiał nadejść. Dla pani Dalili kończy się czas trudnej, wytężonej, ale też satysfakcjonującej pracy dyrektora szkoły. Zaczyna się czas zasłużonego odpoczynku, czas realizacji marzeń, może podejmowania nowych wyzwań. Młodzież szkolna przygotowała część artystyczną. Słowom poezji i tekstom piosenek towarzyszyły archiwalne zdjęcia z życia zawodowego Pani Dyrektor.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dalila Szarszewska, która podziękowała wszystkim za życzliwość, wsparcie i podkreśliła, że - jako dyrektor szkoły - zawsze miała na celu dobro placówki. Należy sobie w życiu stawiać konkretne cele i dążyć konsekwentnie do ich realizacji, nie poddawać się i nie zniechęcać, nie myśleć, że są one dla nas nieosiągalne.  To ważne słowa i mogą podpisać się pod nimi wszyscy zaproszeni na uroczystość.

Równocześnie powitaliśmy nowego Dyrektora - pana Arkadiusza Kamińskiego, któremu życzymy samych sukcesów, braku jakichkolwiek trudności w kierowaniu naszą szkołą, atmosfery życzliwości i wzajemnego zaufania.

Materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)