Dziś mamy 15 czerwca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

02 stycznia 2019

Podróż do świata muzyki. Najbardziej znane świąteczne piosenki

fot. pow

fot. pow

W grudniowe, mroźne dni, gdy wszystko przykryte jest śniegiem, serca wszystkich ludzi rozgrzewają# świąteczne przeboje!

Grudniowe spotkanie muzyczne w wykonaniu artystów Filharmonii Pomorskiej wypełniły dźwięki najbardziej znanych świątecznych piosenek, amerykańskich hitów. Nie zabrakło zimowej muzyki z bajek i filmów. Dzieci dowiedziały się, jak Boże Narodzenie świętują Amerykanie. Wspólnie zaśpiewały nie tylko kolędy! Comiesięczna audycja muzyczna wprowadziła uczniów klas 0-III z nakielskiej Dwójki w radosny czas Bożego Narodzenia.

materiał: Monika Stachowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)