Dziś mamy 8 sierpnia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

09 września 2019

Podpisano porozumienie z PSSE. Działania na rzecz rozwoju regionu

fot. archiwum

fot. archiwum

19 sierpnia br. Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski podpisał porozumienie o # partnerstwie i wzajemnej współpracy z przedstawicielami Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomiczne w Sopocie w osobach Przemysława Sztandera – Prezes Zarządu i Pawła Lulewicz – Wiceprezes Zarządu.

Zważywszy na prowadzone działania na rzecz rozwoju regionu poprzez tworzenie atrakcyjnych warunków do rozwoju przedsiębiorców i napływu nowych inwestycji, poprawę klimatu inwestycyjnego i podtrzymanie długoletniej współpracy pomiędzy stronami, podpisane porozumienie stanowi ważny krok na drodze tworzenia najlepszych warunków inwestycyjnych i przyczyni się do rozwoju gospodarki w gminie Szubin.

Sygnatariusze Porozumienia o partnerstwie i wzajemnej współpracy deklarują wolę umacniania i wspierania przyjacielskich kontaktów oraz owocnej współpracy, jednocześnie zobowiązując się do:
a) stwarzania przyjaznych warunków do rozwoju wzajemnych kontaktów;
b) efektywnej i terminowej współpracy;
c) wsparcia promocyjnej każdej ze Stron;
d) udostępnienia swojego logotypu wraz z zasadami jego użycia. Logotyp zostanie użyty w celu promocji wspólnych działań.

PSSE od kilku lat wspiera działa Gminy Szubin, mające na celu promocję terenów inwestycyjnych gminy. Organizuje szkolenia, konferencje i warsztaty, w których regularnie uczestniczą pracownicy Urzędu miejskiego w Szubinie.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    EWA, w dniu 13-09-2019 08:13:31 napisał:

    co to za czasy w Szubinie nastały żeby ludzie SLD po nocach wieszaLI banery PiS'u

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble łazienkowe
Mikrodermabrazja
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Czytniki kodów kreskowych
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)