Dziś mamy 19 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

09 września 2019

Podpisano porozumienie z PSSE. Działania na rzecz rozwoju regionu

fot. archiwum

fot. archiwum

19 sierpnia br. Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski podpisał porozumienie o # partnerstwie i wzajemnej współpracy z przedstawicielami Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomiczne w Sopocie w osobach Przemysława Sztandera – Prezes Zarządu i Pawła Lulewicz – Wiceprezes Zarządu.

Zważywszy na prowadzone działania na rzecz rozwoju regionu poprzez tworzenie atrakcyjnych warunków do rozwoju przedsiębiorców i napływu nowych inwestycji, poprawę klimatu inwestycyjnego i podtrzymanie długoletniej współpracy pomiędzy stronami, podpisane porozumienie stanowi ważny krok na drodze tworzenia najlepszych warunków inwestycyjnych i przyczyni się do rozwoju gospodarki w gminie Szubin.

Sygnatariusze Porozumienia o partnerstwie i wzajemnej współpracy deklarują wolę umacniania i wspierania przyjacielskich kontaktów oraz owocnej współpracy, jednocześnie zobowiązując się do:
a) stwarzania przyjaznych warunków do rozwoju wzajemnych kontaktów;
b) efektywnej i terminowej współpracy;
c) wsparcia promocyjnej każdej ze Stron;
d) udostępnienia swojego logotypu wraz z zasadami jego użycia. Logotyp zostanie użyty w celu promocji wspólnych działań.

PSSE od kilku lat wspiera działa Gminy Szubin, mające na celu promocję terenów inwestycyjnych gminy. Organizuje szkolenia, konferencje i warsztaty, w których regularnie uczestniczą pracownicy Urzędu miejskiego w Szubinie.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    EWA, w dniu 13-09-2019 08:13:31 napisał:

    co to za czasy w Szubinie nastały żeby ludzie SLD po nocach wieszaLI banery PiS'u

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rolery - mezoterapia skóry
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Lakiernictwo
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)