Dziś mamy 16 września 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 września 2019

Podpisano porozumienie z PSSE. Działania na rzecz rozwoju regionu

fot. archiwum

fot. archiwum

19 sierpnia br. Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski podpisał porozumienie o # partnerstwie i wzajemnej współpracy z przedstawicielami Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomiczne w Sopocie w osobach Przemysława Sztandera – Prezes Zarządu i Pawła Lulewicz – Wiceprezes Zarządu.

Zważywszy na prowadzone działania na rzecz rozwoju regionu poprzez tworzenie atrakcyjnych warunków do rozwoju przedsiębiorców i napływu nowych inwestycji, poprawę klimatu inwestycyjnego i podtrzymanie długoletniej współpracy pomiędzy stronami, podpisane porozumienie stanowi ważny krok na drodze tworzenia najlepszych warunków inwestycyjnych i przyczyni się do rozwoju gospodarki w gminie Szubin.

Sygnatariusze Porozumienia o partnerstwie i wzajemnej współpracy deklarują wolę umacniania i wspierania przyjacielskich kontaktów oraz owocnej współpracy, jednocześnie zobowiązując się do:
a) stwarzania przyjaznych warunków do rozwoju wzajemnych kontaktów;
b) efektywnej i terminowej współpracy;
c) wsparcia promocyjnej każdej ze Stron;
d) udostępnienia swojego logotypu wraz z zasadami jego użycia. Logotyp zostanie użyty w celu promocji wspólnych działań.

PSSE od kilku lat wspiera działa Gminy Szubin, mające na celu promocję terenów inwestycyjnych gminy. Organizuje szkolenia, konferencje i warsztaty, w których regularnie uczestniczą pracownicy Urzędu miejskiego w Szubinie.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    EWA, w dniu 13-09-2019 08:13:31 napisał:

    co to za czasy w Szubinie nastały żeby ludzie SLD po nocach wieszaLI banery PiS'u

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Produkty instax
od 37,90PLN
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przegapione wakacje? Jesienią odpoczniesz znacznie taniej

Okres urlopowy dobiega końca, a większość z nas wakacje ma już za sobą. Jednak ci, którzy dopiero planują odpoczynek, nie powinni się martwić.# To właśnie jesienią linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny biletów, a noclegi w europejskich miastach stają się zdecydowanie tańsze.

(czytaj więcej)
0

Ile osób nosi twoje nazwisko? Sprawdź w kopalni danych

Zastanawialiście się kiedyś, ile osób w Polsce nosi Wasze nazwisko? A może chcecie wiedzieć, jakie nazwisko jest w Polsce najpopularniejsze? # Mamy odpowiedzi na te pytania. Z pomocą przychodzi nasz portal Dane.gov.pl.

(czytaj więcej)