Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

12 kwietnia 2018

Po nawałnicy inne powiaty udzieliły nam wsparcia. Przyszedł czas na podziękowanie

fot. pow.

fot. pow.

Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich w Warszawie, na które zjechali starostowie z # całej Polski było okazją do podziękowania staroście otwockiemu Mirosławowi Pszonce i staroście buskiemu Jerzemu Kolarzowi za pomoc finansową po nawałnicy, która przeszła przez powiat nakielski w nocy z 11/12 sierpnia 2017 r.

Przypomnijmy: powiat otwocki przekazał na usuwanie skutków nawałnicy 20 000,00 zł, a powiat buski: 30 000,00 zł. Starosta nakielski Tomasz Miłowski podczas zgromadzenia podziękował starostom Mirosławowi Pszonce i Jerzemu Kolarzowi, przekazując na ich ręce vouchery dla powiatów na rejs statkiem Władysław Łokietek.

Pozostałym powiatom, które finansowo wsparły Powiat Nakielski po nawałnicy (aleksandrowskiemu, inowrocławskiemu, brodnickiemu) starosta nakielski wręczył podziękowania i vouchery już podczas Konwentu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

materiał: Anna Czyżak-Skowrońska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)