Dziś mamy 15 grudnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:

29 listopada 2018

Pluszowe misie opanowały przedszkole. Zabawie nie było końca

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

Pluszowe misie opanowały nakielskie Przedszkole nr 1 "Tęczowe Wzgórze". # W piątek, 23 listopada 2018 r. w przedszkolu świętowano urodziny misia.

Tańcom i zabawom nie było końca. Dzieci poznały historię ustanowienia Światowego Dnia Pluszowego Misia. Nie zabrakło wątku anglojęzycznego z Teddy Bear w roli głównej. Dzieci przeniosły się do USA, wspominając prezydenta Theodore'a Roosevelta. Miś był też tematem zajęć plastycznych.

Podczas piątkowych urodzin misia, do zabawy z dziećmi włączyła się młodzież z sąsiedniej szkoły podstawowej, którą również opanowały misie. 

materiał: Marta Podemska

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Stół z blatem szklanym + krzesła
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Wypożyczalnia samochodów
Lakiernictwo
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)