Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

04 lutego 2019

Pierwszy turniej za nami. Wzięło w nim udział 8 zespołów

fot.pow

fot.pow

W pierwszy weekend lutego rozpoczęliśmy cykl turniejów jakie organizowane# będą przez Nakielskie Stowarzyszenie Promocji Sportu MEZAR. W lutym odbędą się cztery takie turnieje dla roczników 2007, 2008, 2009 oraz 2010. W zawodach udział łącznie weźmie 52 zespoły i ponad 600 dzieci!

Sobota 2 lutego 2019 należała do U12.

W zawodach wzięło udział 8 zespołów. Turniej był bardzo wyrównany o czym świadczą wyniki spotkań - m.in. 6 remisów i tylko 3 mecze z większą różnicą niż jednobramkowa. Warto zaznaczyć, że wszystkie spotkania trwają 14 minut a więc każdy zespół musiał się bardzo napracować aby w tym czasie osiągnąć korzystny dla siebie wynik.

W końcowej klasyfikacji wygrywa drużyna Zjednoczonych Kaczory, która miała tyle samo punktów co ekipa z Mroczy ale wyprzedziła zespół Feniks o jedną bramkę!!! Stawkę podium uzupełniają Bzyki Żnin.

Klasyfikacja:
1m. Zjednoczeni Kaczory
2m. LUKS Feniks Mrocza
3m. BZYKI Żnin
4m. Chojniczanka Chojnice II
5m. Chojniczanka Chojnice I
6m. KS Czarni Nakło
7m. Sparta Janowiec Wlkp
8m. FA Mezar Nakło

Podczas turnieju mogliśmy podziwiać kilku bardzo ciekawych zawodników, którzy wyróżniali się swoją postawą w swoich zespołach a są nimi:

Oliwier Kubicki - Bzyki Żnin - zawodnik MVP Filip Mosek - Chojniczanka 1930 Chojnice - Król Strzelców Kajetan Żmudziński - KS Czarni Nakło - Bramkarz Turnieju A także Oliwier Lisiecki - FA Mezar Nakło Mikołaj Rurek - Sparta Janowiec Wielkopolski Filip Wiligała - Chojniczanka Chojnice Kewin Ciszek - Zjednoczeni Kaczory Gracjan Skobel - LUKS Feniks Mrocza

Klasyfikacja:
1m. Zjednoczeni Kaczory
2m. LUKS Feniks Mrocza
3m. BZYKI Żnin
4m. Chojniczanka Chojnice II
5m. Chojniczanka Chojnice I
6m. KS Czarni Nakło
7m. Sparta Janowiec Wlkp
8m. FA Mezar Nakło

Wszystkim zespołom oraz wyróżnionym gratulujemy super postawy na zawodach A trenerom życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy również za wsparcie naszym Partnerom CGH Polska, McDonald's, Kotłorembud, Natjus Kamieniarstwo, Stabud, SP Mrocza.

Dziękujemy również za wsparcie i pomoc w organizacji naszym przyjaciołom, sympatykom oraz rodzicom. Organizator: NSPS MEZAR

materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)