Dziś mamy 18 listopada 2018, niedziela, imieniny obchodzą:

03 września 2018

Pierwszy dzwonek w ZSO. Czas wrócić do nauki

fot. powierzone

fot. powierzone

W poniedziałkowy ranek 3 września 2018 roku w sali ZSO, jak w każdej polskiej szkole # zgromadzili się: dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, rodzice, a przede wszystkim uczniowie liceum i gimnazjum, aby powitać nowy rok szkolny!

Prowadzący uroczystość uczeń klasy II LO Maciej Starzomski powitał zebranych, a następnie zaprosił wszystkich do uczczenia minutą ciszy pamięci poległych w czasie II wojny światowej.

W dalszej części uroczystości głos zabrała Dyrektor ZSO pani Katarzyna Kluczyńska, która odczytała list Burmistrza Kcyni pana Marka Szarugi skierowany do pracowników szkoły, uczniów oraz rodziców.

W swoim przemówieniu pani dyrektor zachęcała do wytężonej, systematycznej pracy, z której owoców już za dziesięć miesięcy będziemy mogli być dumni.

Szczególnie serdecznie zostali powitani uczniowie klasy I LO, którzy rozpoczynają swą edukacyjną przygodę w naszej szkole.
Po przemówieniu pani dyrektor głos ponownie zabrał przewodniczący samorządu Maciej Starzomski, który we właściwy sobie, humorystyczny sposób powspominał wakacyjne chwile i przywitał kolegów oraz nauczycieli na progu nowego roku szkolnego.
Uroczystość uświetniły swoimi występami wokalnymi Klaudia Motyka oraz Natalia Madzińska.

Następnie wszyscy udali się do klas na pierwsze spotkanie z wychowawcami.

materiał: Monika Kantorska – Suty

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)