Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

03 września 2018

Pierwszy dzwonek w ZSO. Czas wrócić do nauki

fot. powierzone

fot. powierzone

W poniedziałkowy ranek 3 września 2018 roku w sali ZSO, jak w każdej polskiej szkole # zgromadzili się: dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, rodzice, a przede wszystkim uczniowie liceum i gimnazjum, aby powitać nowy rok szkolny!

Prowadzący uroczystość uczeń klasy II LO Maciej Starzomski powitał zebranych, a następnie zaprosił wszystkich do uczczenia minutą ciszy pamięci poległych w czasie II wojny światowej.

W dalszej części uroczystości głos zabrała Dyrektor ZSO pani Katarzyna Kluczyńska, która odczytała list Burmistrza Kcyni pana Marka Szarugi skierowany do pracowników szkoły, uczniów oraz rodziców.

W swoim przemówieniu pani dyrektor zachęcała do wytężonej, systematycznej pracy, z której owoców już za dziesięć miesięcy będziemy mogli być dumni.

Szczególnie serdecznie zostali powitani uczniowie klasy I LO, którzy rozpoczynają swą edukacyjną przygodę w naszej szkole.
Po przemówieniu pani dyrektor głos ponownie zabrał przewodniczący samorządu Maciej Starzomski, który we właściwy sobie, humorystyczny sposób powspominał wakacyjne chwile i przywitał kolegów oraz nauczycieli na progu nowego roku szkolnego.
Uroczystość uświetniły swoimi występami wokalnymi Klaudia Motyka oraz Natalia Madzińska.

Następnie wszyscy udali się do klas na pierwsze spotkanie z wychowawcami.

materiał: Monika Kantorska – Suty

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)