Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

13 września 2019

Pierwsze dni „Małych Sówek”. Dzieci rozpoczęły przedszkolną przygodę

fot. pow.

fot. pow.

Wrzesień rozpoczął się na dobre, a z nim nowe przedszkolne przygody. Dla grupy „Małe Sówki” z nakielskiego „Słoneczka” początek września to nowy etap w ich życiu.

To właśnie od paru dni dzieci włączają się w społeczność przedszkolną. Choć nie minęło jeszcze dużo czasu, maluchy mogą pochwalić się już wieloma osiągnięciami.

Przedszkolaki uczestniczyły już w pierwszych zajęciach, z zaciekawieniem i wielkim zapałem rozwiązywały zadania przygotowane przez Panie, stworzyły kodeks zachowania w grupie, obchodziły urodziny swojego kolegi Mikołaja.

Po zajęciach był również czas na zabawę na placu przedszkolnym, gdzie można było zauważyć jak tworzą się pierwsze przyjaźnie. Kiedy pogoda nie sprzyjała wyjściom, dzieci poznawały swoją salę, zabawki a także samych siebie. Był również czas na odpoczynek, podczas którego „Małe Sówki” smacznie śniły o nowych przygodach.

Materiał: Anna Jeruzal

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)