Dziś mamy 20 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

23 października 2016

Pewna wygrana trampkarzy Dębu. Od początku mecz toczył się pod dyktando gospodarzy

W niedzielne przedpołudnie kolejny mecz w rozgrywkach trampkarzy rozegrał zespół #Dębu Potulice. Po bardzo dobrym meczu drużyna z Potulic pokonała Grom Więcbork 6:2.

Od początku mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy często gościli pod bramką zespołu z Więcborka. W 10 minucie pierwszego gola w tym meczu po znakomitym długim podaniu Kuby Kossmanna strzelił Kacper Bysiewicz, wygrywając pojedynek biegowy z dwoma obrońcami Gromu. Ten sam zawodnik w 18 minucie podwyższył na 2:0. Kolejny gol padł łupem Macieja Cegielskiego, który strzałem po ziemi z 16 metra zaskoczył obronę i bramkarza gości. Na minutę przed końcem pierwszej połowy padł kolejny gol dla zespołu z Potulic. Kolejny pojedynek biegowy z obrońcami gości wygrał Kacper Bysiewicz i ustalił wynik do przerwy na 4:0 dla gospodarzy.

Drugą połowę lepiej zaczęli zawodnicy z Więcborka. W 44 minucie strzał zawodnika gości zza linii pola karnego mimo interwencji bramkarza Dębu Kajtka Tamasa wpadł w sam narożnik bramki gospodarzy. Utrata gola nie załamała jednak gospodarzy. 5 minut później znakomity rajd prawą stroną przeprowadził Kacper Bysiewicz, który został sfaulowany w polu karnym Gromu. Rzut karny wykorzystał kapitan Dębu Oskar Rogalski i było 5:1. W 60 minucie swojego debiutanckiego gola dla drużyny Dębu strzelił Fabian Stobierski wykorzystując znakomity podanie Kacpra Bysiewicza. Na minutę przed końcem wynik na 6:2 ustalili goście strzałem z linii pola karnego.

Materiał: Mariusz Tamas LZS Dąb Potulice

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 86 29