Dziś mamy 20 kwietnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

11 lutego 2019

Pelikan Szubin Cup zdobyty! FA Mezar Nakło wygrywa turniej w Szubinie

fot.  NSPS MEZA

fot. NSPS MEZA

Nasi zawodnicy od pierwszego spotkania dominowali w każdym meczu.

Wygraliśmy większość pojedynków indywidualnych, współpraca między formacjami była na wysokim poziomie a każdy z naszych reprezentantów pokazał bardzo duże umiejętności.

Cztery wygrane i jeden remis to dorobek naszych reprezentantów w Szubinie. Cieszy, że 7 z 12 naszych zawodników zostało zapisanych na liście strzelów. Tytuł najlepszego bramkarz turnieju zdobył Tymek Komęza! W dodatkowym konkursie żonglerki III miejsce dla Oliwiera Chabluka.

Zawody podsumował trener Daniel Kloska: "Zmierzamy w dobrym kierunku. Pracujemy bardzo mocno nad naszymi umiejętnościami. Nasza gra wygląda pomalutku tak jak sobie zaplanowaliśmy ale jeszcze sporo przed nami.

W zeszłym tygodniu II miejsce w tym I miejsce co pokazuje jak okres zimowy został przepracowany."

Klasyfikacja końcowa

1m. FA MEZAR NAKŁO nad Notecią

2m. Wisełka Fordon Bydgoszcz

3m. Victoria Niemcz

4m. Sparta Damasławek

5m. Wisełka Solec Kujawski

6m. Pelikan Szubin

Dziękujemy kolegom z Szubina za zaproszenie i wspólną zabawę. Dziękujemy również naszym rodzicom za wsparcie i doping oraz naszym Partnerom - CGH Polska, McDonald's, Stabud Spzoo, Natjus Kamieniarstwo.

materiał: Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 19 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)