Dziś mamy 15 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 lutego 2019

Pelikan Szubin Cup zdobyty! FA Mezar Nakło wygrywa turniej w Szubinie

fot.  NSPS MEZA

fot. NSPS MEZA

Nasi zawodnicy od pierwszego spotkania dominowali w każdym meczu.

Wygraliśmy większość pojedynków indywidualnych, współpraca między formacjami była na wysokim poziomie a każdy z naszych reprezentantów pokazał bardzo duże umiejętności.

Cztery wygrane i jeden remis to dorobek naszych reprezentantów w Szubinie. Cieszy, że 7 z 12 naszych zawodników zostało zapisanych na liście strzelów. Tytuł najlepszego bramkarz turnieju zdobył Tymek Komęza! W dodatkowym konkursie żonglerki III miejsce dla Oliwiera Chabluka.

Zawody podsumował trener Daniel Kloska: "Zmierzamy w dobrym kierunku. Pracujemy bardzo mocno nad naszymi umiejętnościami. Nasza gra wygląda pomalutku tak jak sobie zaplanowaliśmy ale jeszcze sporo przed nami.

W zeszłym tygodniu II miejsce w tym I miejsce co pokazuje jak okres zimowy został przepracowany."

Klasyfikacja końcowa

1m. FA MEZAR NAKŁO nad Notecią

2m. Wisełka Fordon Bydgoszcz

3m. Victoria Niemcz

4m. Sparta Damasławek

5m. Wisełka Solec Kujawski

6m. Pelikan Szubin

Dziękujemy kolegom z Szubina za zaproszenie i wspólną zabawę. Dziękujemy również naszym rodzicom za wsparcie i doping oraz naszym Partnerom - CGH Polska, McDonald's, Stabud Spzoo, Natjus Kamieniarstwo.

materiał: Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 19 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)