Dziś mamy 15 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 lutego 2019

Paterek pamiętał o bohaterach. Delegacje złożyły wiązanki kwiatów pod pomnikiem

fot.MM

fot.MM

7 lutego w Paterku o godzinie 12:00 oraz 18:00 delegacje służb mundurowych# oraz przedstawicieli władz samorządowych złożyły wiązanki kwiatów oraz postawiły znicze pod pomnikiem ku czci powstańców wielkopolskich.

W ten sposób hołd powstańcom oddali m.in. przedstawiciele powiatu nakielskiego na czele z starostą Tadeuszem Sobolem, nakielscy radni, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Paterku, proboszcz parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej  ks. Mariusz Zbieranek oraz sołtys Mariusz Malikowski.

Oceń artykuł: 12 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (6)

  o jejku, w dniu 09-02-2019 12:15:17 napisał:

  Co to jest,ukradkiem,w nocy Paterek ma prawie 3 tyś.mieszkanców,gdzie oni są.Jest duża szkoła ,trzeba było zrobić 1 godz. wolnego i uroczystosc zrobić z dziecmi i młodzierzą.NIEUDOLNI!!!!!!!!!!!!!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 3 (3)

  Rodzic , w dniu 09-02-2019 13:16:10 napisał:

  Odpowiedź do ojejku. Szkoła zrobiła imprezę i było składanie KWIATÓW . Jak ktoś nie wie, to niech nie komentuje. Sama byłam i składałam

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie skuteczności hamowania
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Novitus Mała Plus
sugerowana cena producenta: 1217,70 PLN
Konstrukcje stalowe
Blacharstwo
Oczyszczanie twarzy
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)