Dziś mamy 3 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

15 listopada 2019

Pasowanie 3-latków z Donalda. To była ważna uroczystość

fot. Iwona Nowak

fot. Iwona Nowak

Dnia 13 listopada 3 latki z Donalda stały się prawdziwymi # przedszkolakami.

W Donaldzie bowiem odbyło się ich pasowanie. Tego dnia dzieci odświętnie ubrane czekały na swoich rodziców, by zaprezentować swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie.

Po części artystycznej maluchy złożyły uroczystą przysięgę, po czym Pani Dyrektor Grażyna Lewandowska rozpoczęła uroczyste pasowanie. W tym momencie na twarzach rodziców zauważyć było można wzruszenie i dumę ze swych pociech.

Po części oficjalnej, przedszkolaki w nagrodę za piękny występ otrzymały drobne upominki w postaci: dyplomu, albumu przedszkolaka, biretu, czapki z logo przedszkola oraz kuferka słodkości.

To nie był jednak koniec spotkania. Otóż po chwili do sali został wniesiony tort, który okazał się słodkim podsumowaniem tego miłego i jak ważnego dla dzieci i rodziców wydarzenia. Wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku dzieląc sie spostrzeżeniami na temat pierwszych wystąpień przedszkolaków.

materiał: mgr Iwona Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 23 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)