Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2019

"Parszywa Dwunastka"

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w biegu i marszu nordic walking na dystansie około 12 km.

Będzie wesoło, będzie ciężko, będzie pod górkę, może sarna albo dzik przetnie drogę….. trochę piachu; jak popada - trochę błota.

Limit uczestników: 100 osób Koniec zapisów 20.05.2019 roku. Wszelkie zapytania prosimy kierować na skra-sekcjabiegowa@wp.pl

materiał: Skra-sekcja biegowa

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
PLAKAT ZEMSTA.......pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)