Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

06 września 2018

PLASMA ARC – lifting powiek bez skalpela

Urządzenie PLASMA ARC Medika - zaprojektowane zostało z myślą o nie-chirurgicznym liftingu skóry. Plasma ARC sprawi, że pozbędziesz się problemu opadających powiek, a różnicę zobaczysz po pierwszym zabiegu!

Plasma ARC wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczenia skóry w miejscu jego działania. Zastosowana plazma nie powoduje stanu zapalnego, krwawienia i nerkozy otaczających tkanek, ponieważ jej działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej skóry właściwej.

Głównym zadaniem Plasma ARC jest lifting okolicy oka (nieinwazyjna blefaroplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych, głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych oraz leczenie blizn i rozstępów.

Zastosowanie:

  • blefaroplastyka- nie-chirurgiczny lifting powiek,
  • płytkie i głębokie zmarszczki okolicy oka, gładzizna, zmarszczki „palacza”, zmarszczki przy uszach,
  • lifting owalu twarzy,
  • włókniaki, brodawki (płaskie, kurzajki, łojotokowe).


Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • choroby nowotworowe,
  • aktywne choroby autoimmunologiczne,
  • choroby zapalne skóry bakteryjne i wirusowe (aktywna opryszczka),
  • choroby zaburzające proces gojenia (np. niewyrównana cukrzyca).

Zapraszamy!

Studio Urody i Odnowy Biologicznej
Lidia Gwóźdź
ul. Nowa 15 B, Nakło nad Notecią
tel. 603 246 380, więcej na www.studio-lidia.pl

Artykuł sponsorowany: Materiał Partnera

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)